Miró, La Cascade

Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade
Miró, La Cascade

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983) "La Cascade" (1964), signerad och numrerad 67/75, färglitografi, 90x60 cm

LITTERATUR: Mourlot 391

Gulnader

529642

2018-04-16