Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983) "La Cascade" (1964), signerad och numrerad 67/75, färglitografi, 90x60 cm
LITTERATUR: Mourlot 391
Gulnader
529642
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här