Stigsdotter Allegro vitrinskåp
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIT STIGSDOTTER, "Allegro", matbord, massiv björk, tillverkad för Stolab, ca höjd 73, 190x88 cm, 2 iläggsskivor 88x50 cm vardera, dolda utdragbara iläggsskivor i varderad kortsida (skivorna kan användas som avlastningsbord eller vid förlängning av bordet
Ytrepor, bruksslitage
529647
2018-03-22