Per Öberg Confidencen
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER ÖBERG, karmstol, "Confidencen", märkt "Confidencestolen", numrerad 573, brännmärkt PÖ (Per Öberg (arkitekt)), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), stämplad Åfors Möbelfabrik AB, gråbetsad, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, nednött färg
529648
2018-03-22