Per Öberg Confidencen

Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen
Per Öberg Confidencen

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

PER ÖBERG, karmstol, "Confidencen", märkt "Confidencestolen", numrerad 573, brännmärkt PÖ (Per Öberg (arkitekt)), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), stämplad Åfors Möbelfabrik AB, gråbetsad, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, nednött färg

529648

2018-03-22