Snushundar
2018-03-22
529660
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNUSHUNDAR, 2 dlr, (1800/1900-tal), skurna i björk, längd ca 12 samt 10 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage