Snushundar

Snushundar
Snushundar
Snushundar
Snushundar
Snushundar
Snushundar
Snushundar
Snushundar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSHUNDAR, 2 dlr, (1800/1900-tal), skurna i björk, längd ca 12 samt 10 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

529660

2018-03-22