Kustmotiv med skepp oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kustmotiv med skepp, olja på duk, monogramsignerad CR, ca 41x62 cm

Smärre slitage, ytsmuts, retuscher

529661

2018-03-24