Karaff skål överfång i blått

Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått
Karaff skål överfång i blått

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF, med propp, SKÅL, SELTERGLAS, 6 st., 1900-talets andra hälft, böhmisk, överfång i blått, slipad dekor, karaffens höjd ca 29, skålens diameter 22 cm

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, medföljer 4 glas med kantnagg

529670

2018-03-25