Barskåp England
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, England, fanérat i idegran, beslag i patinerad metall, invändig belysning och spegelinredning, höjd ca 193, 100x38 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Fanérskador, ett hyllplan med nagg, skåpdörr med skada efter låskolv, listdel saknas
529673
2018-03-28