Lykta 1800-talets andra hälft

Lykta 1800-talets andra hälft
Lykta 1800-talets andra hälft
Lykta 1800-talets andra hälft
Lykta 1800-talets andra hälft
Lykta 1800-talets andra hälft
Lykta 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

12 000 SEK

8 000 SEK

LYKTA, 1800-talets andra hälft, koppar, höjd 63 cm

PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, våren 2011, nr 3372

Elektrifierad, ett glas saknas

529679

2018-03-24