Klubbat för:
12 000 SEK
8 000 SEK
LYKTA, 1800-talets andra hälft, koppar, höjd 63 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, våren 2011, nr 3372
Elektrifierad, ett glas saknas
529679
2018-03-24