Harold Rotenberg oljemålning
2018-03-23
529686
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAROLD ROTENBERG, USA (1905-2011): Motiv från Safad Israel, signerad H. Rotenberg, a tergo daterad -69, 38x46 cm