Harold Rotenberg oljemålning

Harold Rotenberg oljemålning
Harold Rotenberg oljemålning
Harold Rotenberg oljemålning
Harold Rotenberg oljemålning
Harold Rotenberg oljemålning
Harold Rotenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAROLD ROTENBERG, USA (1905-2011): Motiv från Safad Israel, signerad H. Rotenberg, a tergo daterad -69, 38x46 cm

529686

2018-03-23