Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PIEDESTAL MED BELYSNING, PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, alabaster resp marmor, kolonn formad, en med skuren floral dekor, höjd 82-98 cm

Zustandsbeschreibung

en saknar toppplatta, slitage, pidestal med lagad toppplatta

529692

2018-03-23