Hörnskåp 1700-tal allmoge
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, furu, 1700-talets slut, allmoge, kammåleri, speglarna med dekor av blommor samt blomsterslingor, höjd ca 112, 75x48 cm, nyckel (1) medföljer
Senare bemålning, slitage, delvis borttagen bemålning
529697
2018-03-25