Hörnskåp 1700-tal allmoge

Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge
Hörnskåp 1700-tal allmoge

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, furu, 1700-talets slut, allmoge, kammåleri, speglarna med dekor av blommor samt blomsterslingor, höjd ca 112, 75x48 cm, nyckel (1) medföljer

Senare bemålning, slitage, delvis borttagen bemålning

529697

2018-03-25