Gunnar Torhamn oljemålning från Höganäs
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Fiskeläge Höganäs, signerad Torhamn och på baksidan daterad -32, olja på pannå, 46x55 cm
ebba.de.faire@auktionsverket.se
529708
2018-06-18