Bob & Dries van den Berghe matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOB & DRIES VAN DEN BERGHE, matbord, "Cirkante", Tranekaer, Danmark, svartbetsad ek, rotfaner, lös centralskiva av granit, utfällbara klaffar, höjd 72-74 cm, 123,5 x 123,5 cm, med klaffarna utfällda: 198 x 198 cm, etikettmärkt

Bruksslitage

529709

2018-03-23