Carl Larsson färglitografi

Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF WIDING (1856-1910): Vikingatåg, efter förlaga av Carl Larsson, monogramsignerad och daterad i plåten CL Sundborn 1900, litografiskt tryck, 59x93 cm

MIndre fläckar

529713

2018-03-25