Georg Stoopendaal

Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG STOOPENDAAL (1866-1953): skogsdunge med kossor, signerad G Stoopendaal, olja på duk, 57x78 cm

529723

2018-03-25