Oluf Höst färglitografi

Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

OLUF HÖST (Danmark 1884-1966), Sillrökeri på Bornholm, signerad Olus Höst, numrerat 51/310, ca 41 x 58 cm

Något gulnat blad

529724

2018-03-23