Sybord Karl Johan mahogny
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, oval skiva, låda i sargen, benställning i form av lyra, svärtade detaljer, höjd ca 74, 60x39 cm
Slitage, delvis blekt, sprickor
529738
2018-03-25