Sybord Karl Johan mahogny

Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny
Sybord Karl Johan mahogny

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SYBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, oval skiva, låda i sargen, benställning i form av lyra, svärtade detaljer, höjd ca 74, 60x39 cm

Slitage, delvis blekt, sprickor

529738

2018-03-25