Jaime Quesada oljemålning

Jaime Quesada oljemålning
Jaime Quesada oljemålning
Jaime Quesada oljemålning
Jaime Quesada oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAIME QUESADA (1937-2007): Barnporträtt, signerad Quesada, olja på pannå, 35x26 cm

529760

2018-03-23