Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1700-tal, 2-delat, dörrar med bakomvarande hyllinredning, invändigt originalmålat samt daterat 1705, höjd ca 185, 133x51 cm
slitage, senare bemålat
529785
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här