Skål allmoge

Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge
Skål allmoge

Klubbat för:

14 000 SEK

4 000 SEK

SKÅP, allmoge, 1700-tal, 2-delat, dörrar med bakomvarande hyllinredning, invändigt originalmålat samt daterat 1705, höjd ca 185, 133x51 cm

slitage, senare bemålat

529785

2018-03-31