Skrin ek barockstil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, ek, 1700-tal, barock, beslag i metall, på benställning (senare) med spiralvridna ben, total höjd ca 64, 43x40 cm, nyckel medföljer
Slitage, sprickor, smärre fanerlagningar, slagen skiva
529808
2018-03-25