Skrin ek barockstil

Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil
Skrin ek barockstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIN, ek, 1700-tal, barock, beslag i metall, på benställning (senare) med spiralvridna ben, total höjd ca 64, 43x40 cm, nyckel medföljer

Kuntoraportti

Slitage, sprickor, smärre fanerlagningar, slagen skiva

529808

Päivämäärä:

2018-03-25