Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAURO MARZOLLO, golvlampa, Italien 1980-tal, fot av järn och vitlackad metall, skärm av rött och gult glas, märkt VETRI MURANO, höjd 195 cm, slitage
529824
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här