Golvlampa design Mauro Marzollo Belysningstema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURO MARZOLLO, golvlampa, Italien 1980-tal, fot av järn och vitlackad metall, skärm av rött och gult glas, märkt VETRI MURANO, höjd 195 cm, slitage

529824

2018-03-24