Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): färglitografier, 2 st., ur portföljen: Larmes de Generaux - Crying Generals, 1965, signerade och numrerade, bladstorlek 45x57 cm
LITTERATUR: Petit, Livres 6
529838
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här