Enrico Baj färglitografier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): färglitografier 3 st., ur portföljen: Larmes de Generaux - Crying Generals, 1965, signerade och numrerade, bladstorlek 45x57 samt 57x45 cm
LITTERATUR: Petit, Livres 6
529841
2018-03-29