Enrico Baj färglitografier

Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): färglitografier 3 st., ur portföljen: Larmes de Generaux - Crying Generals, 1965, signerade och numrerade, bladstorlek 45x57 samt 57x45 cm

LITTERATUR: Petit, Livres 6

529841

2018-03-29