Maja Braathens

Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): landskap med hus, signerad, olja på pannå, 25x35 cm

smärre slitage

529850

2018-03-28