Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEARBETE, knivar 2 st samt knivblad 3 st, horn, en signerad P.U. knivarnas längd 23-25cm

bruksslitage

529853

2018-03-28