David Rosén

David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÉN, pall, ´´Futura´´ fällbar, Nordiska Kompaniet, formgiven 1951, konstläder, fällbar, sitthöjd ca 48 cm

Canvas med skador, slitage, ytmärken

529899

2018-03-23