Sakrala skulpturer 1700-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAKRALA SKULPTURER, 1 par, Sydeuropa 1700-tal, föreställande änglar med ljushållare i form av ymninghetshorn, skulpterat och bemålat lövträd, höjd 57 cm
Renoverade, senare bemålning, lagningar, vingarna kompletterade, ställvis färgbortfall
529900
2018-03-23