David Rosén

David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÉN, sängbord, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, teakfanér, beslag i mässing, höjd 69, 60x38 cm, nycklar finns

Slitage, ytmärken, nyckel saknas

529901

2018-03-23