Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID ROSÉN, sängbord, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, teakfanér, beslag i mässing, höjd 69, 60x38 cm, nycklar finns
Slitage, ytmärken, nyckel saknas
529901
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här