Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOMS, golvlampa, modell G-34, vitlackerat trä och mässing, höjd inkl skräm 162 cm
Slitage, färgbortfall, skärm med skador
529907
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här