Spegel venetiansk typ

Spegel venetiansk typ
Spegel venetiansk typ
Spegel venetiansk typ
Spegel venetiansk typ
Spegel venetiansk typ
Spegel venetiansk typ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, venetiansk typ, oval form, fasetterat glas, höjd 100x55 cm

repor, fläckar

529909

2018-03-23