Fruktbestick silver

Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRUKTBESTICK, 24 dlr, silver, delvis förgyllt, 1900-talets början, Warsawa, ballongskaft, bestående av: 12 knivar 12 gafflar, vikt ca 876 g

Bruksslitage, monogram, i originaletui

529916

2018-03-23