Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRUKTBESTICK, 24 dlr, silver, delvis förgyllt, 1900-talets början, Warsawa, ballongskaft, bestående av: 12 knivar 12 gafflar, vikt ca 876 g
Bruksslitage, monogram, i originaletui
529916
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här