Åsa Johansson Karl Andersson & Söner Bryggas bord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", fanérat i ek, Karl Andersson & Söner, formgiven 2004, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, stötmärken och repor

529927

2018-03-23