Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PALMGREN (1908-1998): Hönsgården, signerad och daterad á tergo 1953, olja på duk, ca 55x61 cm

529932

2018-03-23