Kanapé senempire
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANAPÉ, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, skulpterade detaljer, svarvade ben, ljusklädsel, höjd ca 48, 180x68 cm
Smärre skador, listdel med skador, svarvade ben med avslag
529933
2018-03-23