Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SEKRETÄR, 1800-tal, rokokostil, fanérad i mahogny med intarsiainlägg, beslag och detaljer i mässing, höjd ca 92 cm, ca 77x47 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, saknat beslag på höger framben ligger i sekretären, lås trasigt

529937

2018-03-23