Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Sydländskt hamnmotiv, signerad WV Gegerfeldt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x50 cm

529941

2018-03-23