Sven Erik Jacobsson akvarell

Sven Erik Jacobsson akvarell
Sven Erik Jacobsson akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN ERIK JACOBSSON (född 1934), fjällandskap, akvarell, signerad och daterad Sven Erik Jacobsson 1989, ca 54x74 cm

Smärre böjningar i arket

529949

2018-03-23