Byst alabaster

Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYST, alabaster, flicka, signerad, höjd ca 55 cm

Smärre nagg, ytslitage, rispor

529951

2018-03-25