Byrå David Rosén
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt R49123-C171058), höjd ca 74, 60x40 cm, nyckel finns
Smärre slitage och märken
529955
2018-03-23