Veikko Marttinen

Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen
Veikko Marttinen

Klubbat för:

1 000 EUR

Utropspris

1 200 EUR

VEIKKO MARTTINEN (1917-2003)
Sittande modell
Signerad och daterad -63, olja på pannå 46x32 cm.

529957

2018-04-23