Longines Flagship armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LONGINES FLAGSHIP, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, läderrem, refnr. 3413, verknr. 13363419, cal 342, diameter 35 mm

Lätt bruksslitage, seanre rem, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

529961

2018-03-29