Longines Flagship armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LONGINES FLAGSHIP, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, läderrem, refnr. 3413, verknr. 13363419, cal 342, diameter 35 mm
Lätt bruksslitage, seanre rem, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
529961
2018-03-29