Longines Flagship armbandsur 14 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LONGINES FLAGSHIP, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, refnr. 7515-1-27, verknr. 1313 2877, cal 30 L, diameter ca 34 mm
Bruksslitage, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
529963
2018-03-29