Longines Flagship armbandsur 14 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LONGINES FLAGSHIP, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, refnr. 7515-1-27, verknr. 1313 2877, cal 30 L, diameter ca 34 mm

Bruksslitage, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

529963

2018-03-29