Design Berndt Friberg vas i harpälsglasyr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, stengods med grå harpälsglasyr, signerad Friberg med studiohanden, höjd ca 31,5 cm

Lagning vid hals

529966

2018-03-23