Skulptur Björn Selder

Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder
Skulptur Björn Selder

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN SELDER (1940-1999): Utan titel, skulptur, svart diabas, signerad och daterad Björne Selder 1996, höjd inkl sockel 28,5 cm

529977

2018-03-23