Bordslampa Frank

Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank
Bordslampa Frank

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, "2434", bordslampa, Svenskt Tenn, delvis mässing, ledad arm

Bruksslitage, smärre ytskador

529986

2018-03-23